KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122009
nr 1412 2009
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Vy från Österrike", monogramsignerad, -70. Olja på duk, 59x58, yttermått inklusive ram: 60x59 cm
måndag 16 augusti 2021
kl 19:08:29
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg